O firmie

Przedsiębiorstwo produkcyjne KOTŁY WOŹNIAK funkcjonuje na polskim rynku od 1992 roku. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja wysoko sprawnościowych i ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe. Ze względu na relatywnie niższe koszty eksploatacji, oferowane produkty stanowią korzystną alternatywę dla kotłów gazowych i olejowych. Wysoka sprawność cieplna urządzeń grzewczych, przy zachowaniu niskiej emisji środków szkodliwych, została potwierdzona certyfikatem ekologicznym na „znak bezpieczeństwa ekologicznego” oraz atestem energetycznym.

Przez ponad dwadzieścia lat działalności ugruntowaliśmy wysoką pozycję wśród producentów. Zawdzięczamy ją klientom, których potrzeby determinują nasz zespół do ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego i dostosowywania oferty do aktualnych wymagań rynku.

Jakość kotłów sygnowanych marką WOŹNIAK została doceniona przez szerokie grono odbiorców, mogących liczyć na fachową obsługę przed i posprzedażową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą asortymentową, skierowaną do klientów indywidualnych oraz firm instalacyjno-hydraulicznych.

MISJA

Innowacyjny rozwój w obszarze produkcji kotłów centralnego ogrzewania do domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych, z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produkcji wyrobów i obsługi klienta.

podpis Józef Woźniak

Kotły Woźniak w liczbach

doświadczenia

Wykorzystaliśmy blisko

*To ponad połowa obwodu Ziemi

instalatorów w całym kraju

wyprodukowanych kotłów

%

ograniczenia emisji spalin